SERVİS - DESTEK

Servis ve Destek Hizmetleri

Mono Makine ürettiği tüm alet ve ekipmanlar için 2 yıl tam garanti sunmaktadır. Geniş yedek parça stokları ile tüm Türkiye'ye maksimum 2 gün içinde servis hizmeti verebilmektedir. Ayrıca kullanmakta olduğunuz ıslah alet ve ekipmanlarının marka, model farkı olmadan bakım onarım revizyon işlemlerini de yapmaktadır.

Parsel biçerdöverlerinizin komple revizyonu, yıllık bakımları, yedek parça temini ve yeni ekipman imalatını gerçekleştirip montajını uygulanabilmektedir.

Parsel ekim mibzerlerinizin bakımı onarımı ve yedek parça temini sağlanmaktadır. Ayrıca mevcut mibzerlere elektronik ekim sistemi montajı yapılmaktadır.


Bakım

Mono Makine kendi üretimi olan veya olmayan tarım makinaları için bakım hizmeti vermektedir. Ayrıca bakım ihtiyacı olan makinalar üzerinde verim ve perfonmans artırıcı geliştirme uygulamaları da yapabilmektedir.

Yedek Parça

Üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm makina modelleri için yedek parça stoklarımız her an hazır durumdadır. En geç 2 iş günü içerisinde kullanıcılarımıza ulaştırabiliyoruz.

Garanti

Kendi üretimimiz olan cihazlar için 2 yıl süreli tam garanti hizmeti sunuyoruz. 2 yıl sonrasında da özel koşullara bağlı olarak garanti hizmeti devam etmektedir. Bakım-onarım veya revizyonu yapılmış makineler için de garanti hizmeti söz konusudur.