KURUMSAL

MONO Makine Hakkında

Dünya'da gıda güvenliği ve temininin önemi gün geçtikçe artmaktadır. Tohum Islah çalışmaları; Ülke topraklarının verimli kullanılarak kendi insanına daha kaliteli ve ucuz gıda temini için önemli unsurların başında gelmektedir.

MONO MAKİNE; Yerli tohumlarımızın dışa bağımlı olmadan geliştirilebilmesi için, Islah alet ve ekipmanlarını üretimine başlamıştır. Ostim / ANKARA'da faaliyet gösteren şirketimiz kurulduğu günden bu tarafa konusunda büyük ilerlemeler kaydetmiş ve sektörde bulunan büyük boşluğu doldurmuştur.

MONO MAKİNE; Sahada çalışan kişilerin öneri ve tavsiyelerine uygun olarak ıslah alet ve ekipmanlarını üretmeye devam etmektedir. Sektörün ihtiyaçlarını karşılamak için yenilikçi bakış açısı ile en yeni teknolojik imkanları araştırarak kullanıcılara sunmaktadır. Şirketimiz tohum ıslahında kullanılan Ekim Makineleri, Harman Makineleri ve Laboratuar Makinelerini tamamen yerli olarak imal etmektedir.

MONO MAKİNE Ar-Ge faaliyetlerine de devam etmekte, müşteri istekleri doğrultusunda alet ve ekipman üretimi de yapmaktadır. Sektördeki dışa bağımlılığı azaltmak ve sermayemizin yurt içinde kalmasını sağlamak en önem verdiğimiz değerimizdir. Hedefimiz tüm Dünya'da tanınan ve sektöründe öncü ve takip edilen bir üretici konumuna ulaşmaktır.


Vizyonumuz

Sektörle ilgili gelişmeleri yakından takip ederek, kendi sisteminde en uygun zamanda uygulanabilirliğini sağlayarak, imalatımız olan ürünlerle ilgili müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde karşılayan ve kendini sürekli geliştirmeye odaklanmış, örnek ve lider bir kuruluş olmaktır. İmalatlarımızda tecrübenin yanında, müşteri ihtiyaç ve sıkıntılarına göre imalatlarımızın yüksek fayda ve en iyi performansı sağlayacağı makinalarla sektördeyiz.

Misyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda her türlü ticari, ahlaki, hukuki kurallara saygılı ve bu kuralları harfiyen yerine getiren; müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içerisinde bulunduğu tüm kesimlere katkılarını sürekli olarak geliştiren, dinamik ve devamlı bir organizasyon olmaktır.

Değerlerimiz

Kaliteli ürün ve hizmetler hem iç, hem de dış piyasada müşterilerimizin hakkıdır. Üstün iş ahlakı, adil ve dürüst davranış şekli ile, örnek kuruluş olmaya özen gösteriyoruz. Verimliliği, etkinliği, üretkenliği ve kaliteyi en ön planda tutmak, tüm teknoloji ve iletişim araçlarını sonuna kadar kullanarak şeffaf, modern ve dinamik bir yapıda faaliyetlerimizi sürdürmek arzusundayız. Her çalışanımızı takımımızın aktif bir parçası olarak görmekteyiz. Rakiplerimiz de ülke ekonomisine katkı sağlayan değerlerimizdendir.


BİZİ İZLEYİN