REVİZYON

Revizyon İşlemleri

Mono Makine kullanılmış deneme alet ve ekipmanlarını yenileme ve revizyon işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Deneme biçerdöveri, mibzer, harman makinesi gibi makinelerinizi, normal bakımlarından komple revizyon ve yenileme işlemlerine kadar tüm bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Yapılan revizyon ve bakımlara 1 yıl yerinde garanti uygulanmaktadır. Ayrıca komple yapılan revizyonlarda devreye alma ve 1 gün refakat hizmetleri verilmektedir.


Revizyon süreci:

Mono Makine mevcut kullanmakta olduğunuz ıslah alet ve ekipmanlarını ekonomik ömrü sonunda bakım ve revizyon işlemi uygulayarak makinenizi tekrar uzun yıllar kullanmanızı sağlamaktadır.

Bakım ve revizyon işlemleri periyodik bakımlardan, komple kumlama boyama, şasi parçalı bakımları, yeni şasi parçalarının imali, tüm rulmanlarının değişimi, aşınma parçalarının yenilenmesi, taşıma bantlarının yenilenmesi olarak yapılabilmektedir.

Ayrıca ekim mibzerlerinin dağıtıcıları, dağıtıcı alt sacları, alt dağıtım parçalarının değişimi gömücü ayak revizyonları yapılmaktadır.